Lipposen OP-Talvirallisprint 6.1.2013
Nuoret, luokka 9:
Mirko 4.
Nuoret, yleiskilpailu:
Mirko 6.
Juniorit, luokka 5:
Tomi 2.
Juniorit, yleiskilpailu:
Tomi 16.
Merioksa JM 17.2.2013
Naiset:
Riina 7.
Asfalttikunkku 3.-5.5.2013
Nuoret:
Mirko 10.
Helatorstai JM 9.5.2013
Naiset:
Riina 1.
Nuoret:
Mirko 2.
Jyrängön Kuohut 18.5.2013 (Aluemestaruusosakilpailu)
Nu/na:
Mirko 3.
EVK:
Riina 10.
Kouvolan Kuopat 25.-26.5.2013 (EVK-sarjan 1. osakilpailu)
Nuoret EVK:
Mirko 1.
Naiset EVK:
Riina 4.
Nuoret yleinen:
Mirko 2.
Naiset yleinen:
Riina 3.
Yleinen:
Mikke 10.
JM SM Nuoret ja Naiset
Nuoret:
Mirko 17.
Koniwatit Valloillaan 15.6.2013 (Aluemestaruusosakilpailu)
EVK:
Oula 1.
Yleinen:
Oula 9.
XXXII Autospeedway 15.6.2013 (EVK-sarjan 2. osakilpailu)
Nuoret EVK:
Mirko 1.
Naiset EVK:
Riina 4.
XXXI Kosken Kohaus 16.6.2013
Nuoret:
Mirko 2.
Naiset:
Riina 3.
Pesämäki Juhannus JM, 21.-22.6.2013
Naiset:
Riina 9.
JM Paltanen 30.6.2013
Naiset:
Riina 7.
Poikkinaintiajot 19.-21.7.2013
Papat:
Oula 15.
Kardaanikunkku 27.-28.7.2013
Nuoret:
Mirko 4.
Naiset:
Riina 4.
Maanrakennus JM 4.8.2013
Naiset:
Riina 3.
Nuoret:
Mirko 7.
Inkeroisten Maastoajo (EVK-sarjan 3. osakilpailu)
Nuoret EVK:
Mirko 2.
Naiset EVK:
Riina 4.
Yleinen EVK:
Oula 13.
Yleinen:
Oula 2.
Mikke 8.
Ypäjän Metalli JM 17.8.2013
Nuoret:
Mirko 3.
EVK:
Ville 4.
Syysrylläys 24.-25.8.2013
Nuoret EVK:
Mirko 7.
Naiset EVK:
Riina 8.
Nuoret yleinen:
Mirko 1.
Naiset yleinen:
Riina 8.
Yleinen:
Ville 7.
Mikke 12.
Drive In JM 31.8.2013
Naiset:
Riina 3.
Nokia JM 1.9.2013
Naiset:
Riina 4.
Nuoret:
Mirko 6.
XXX Koivuniemen Syys JM 22.9.2013
Nuoret:
Mirko 6.
22. Päijät-Hämeen Ajo 28.-29.9.2013
Naiset EVK:
Riina 4.
Nuoret EVK:
Mirko 8.
Yleinen EVK:
Ville 14.
EVK-SARJA 2013
Nuoret:
Mirko 1.
Naiset:
Riina 3.
Yleinen:
Ville 39.
Oula 51.
Keihäskankaan JM 5.10.2013 (Aluemestaruusosakilpailu)
Nuoret:
Mirko 1.
Naiset:
Riina 4.
EVK:
Ville 6.
Yleinen:
Ville 12.
HausUA JM 6.10.2013
Nuoret:
Mirko 6.
EVK:
Ville 12.
JM-SM Esikisa 12.10.2013
Nuoret:
Mirko 2.
AnkUA:n jäsentenväliset 19.10.2013
JM Nuoret:
Mirko 1.
Siviili:
Mirko 1.
KSAU:n seurojenväliset 20.10.2013
Nuoret:
Mirko 1.
Yleinen/nuoret:
Mirko 1.
Pesämäki Syys JM 27.10.2013
Naiset:
Riina 6.
Kaakkois-Suomen aluemestaruus (3 osakilpailua)
EVK:
Oula 2. (11 pistettä)
Riina 22. (1 piste)
Nuoret:
Mirko 3. (20 pistettä)
Naiset:
Riina 8. (7 pistettä)
Yleinen:
Oula 14. (5 pistettä)